Zdravotnická záchranná služba
Zlínského kraje, p.o.
Archiv

2020-04-08 - Poděkování


Poděkování

Vážené kolegyně a kolegové,

obracím se na vás v této nelehké a mimořádné situaci, abych vás povzbudil a poděkoval vám. V těchto dnech, týdnech a měsících k vám s nadějí vzhlíží čím dál víc obyvatel našeho kraje a věří, že ve chvíli nejtěžší pomůžete.

Vím, že podmínky k vaší práci nejsou optimální, situace a informace se mění ze dne na den, šíří se obavy a vzrůstá nejistota, co přinese další vývoj.

Ze všech našich sil se snažíme zajistit dostatek jednorázových osobních ochranných prostředků. Je to těžký boj v době, kdy celá Evropa a nejspíš celý svět trpí nouzí. Zatím se nám dařilo vykrýt potřeby bez pomoci státu díky velkému nasazení a dobrým vztahům s partnery v kraji. Za stavu nouze už musíme spoléhat výhradně na stát a kraj. Uzavřená dohoda je pro nás nadějná, pokud zásilka do kraje dorazí. Proto vás prosím, chovejme se k těmto prostředkům co nejhospodárněji.

Další naší velkou snahou je vést jednání s nemocnicemi a krajskou hygienickou stanicí tak, aby byla co nejlépe nastavena pravidla, která usnadní práci nám všem. Tyto debaty jsou někdy na ostří nože, ale nestěžuji si. Vy to nemáte o nic lehčí. A každý z vás odvádí svou práci, jak nejlépe dovede.  Mnohdy s vypjetím všech sil, protože práce přibývá a žádá si od vás čím dál více času. Světlo na konci tunelu je zatím v nedohlednu.  Ale jsem přesvědčený, že každým dnem se k němu blížíme. Za vaše úsilí vám ze srdce děkuji!

Prosím, chraňte si zdraví. Nejen pro vás a vaše blízké. Ale pro všechny ty, kterým můžete v nadcházející vypjaté době zachránit zdraví a životy.

Jsem s vámi a jsem tu pro vás. Spoléhám na vás a věřím, že to společně se ctí zvládneme.

 

JUDr. Josef Valenta

2020-11-06 - PODĚKOVÁNÍ


Vážené kolegyně, vážení kolegové! Vytvořili jste výjimečně kvalitn&iacu...

2020-04-08 - Poděkování


Poděkování Vážené kolegyně a kolegové, obracím se na vás v t&...

2020-04-02 - Taková vstřícnost těší!


Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje s maximálním nasaze...